LIFEMEMORY WEDDING FILMS 
свадебная и семейная видеосъемка

Ірина та Віталій 

 

Привіт! Пишу вам і сльози на очах 😭🙈 Подивились наш весільний фільм, і я не можу описати словами наскільки ми приємно вражені !!! Ми просто взахваті від побаченого відео! Ви перевершили всі наші сподівання! Ми очікували, що буде шикарний фільм, але щоб настільки ❤️ я почала плакати з перших же хвилин)) настільки все гармонійно знято і змонтовано, такі цінні моменти 👍 Дуже дякуємо вам ще раз за те , що зберегли нам такий день, і всі ті емоціі не тільки в пам`яті 🙌 Ми в сотий раз переконались, що не помилились з вибором відеографів, і довірили цей день саме вам! Я вже вам казала, що ще пару років назад, я не знала де і коли в мене буде весілля, але я вже знала кого хотіла б замовити для зйомки такої події в своєму житті, так і сталось!) колись покажемо відео своїм діткам і внукам)) Дякуємо вам ще раз! Щиро і від всієї душі !!! Успіхів вам у вашій роботі, натхнення, процвітання!👏 Будемо рекомендувати вас усім і надалі) Дякуємо за такий цінний спогад на все життя! ❤️

Сергій та Аліна

 

Доброго вечора!!! Переглянули фільм, і ми неймовірно вражені))) Нереально передати словами ту бурю емоцій, яку він викликав під час перегляду!!! Ви дуже круті!!!! Щиро дякуємо Вам!!!!! Нехай у Вас завжди буде натхнення робити такі шедеври))))

Андрій та Ірина

Добрий день☺️ Дуже дякуємо😍 відео чудове...І взагалі всі від вашої команди і вашої роботи в захваті, і гості і батьки і ми👍🏻👍🏻👍🏻ви найкращі!

Напишите свой отзыв, а мы его опубликуем.

lifememory.tv